Привіт!

Вітаємо в Атомік Плюс!

Про компанію

Компанія “Атомік Плюс” розпочала свою діяльність в кінці 2005 року.

За цей час ми зарекомендували себе стабільною, високоефективною організацією, яка динамічно розвивається. Основним напрямком нашої діяльності є реалізація матеріалів та комплектуючих для виготовлення і монтажу систем вентиляції, кондиціонування та повітряного опалення.

Наші принципи: реалізація лише якісного і надійного обладнання на український ринок, використання індивідуального підходу до кожного клієнта.

При виборі матеріалів для реалізації ми опираємося на найновітніші досягнення в галузях автоматики, кондиціонування та вентиляції.

Вирішальними критеріями є функціональність, надійність, простота в обслуговуванні та експлуатації.

Ми пропонуємо Вам вибір різноманітного обладнання, що дозволяє віднайти оптимальне рішення для будь-якого приміщення.

Завдяки досвіду наших фахівців замовлення реалізується точно в термін і відповідно до вимог і побажань клієнта.

Всі види своєї діяльності “Атомік Плюс” проводить згідно з офіційними документами.

Наша компанія – це висококваліфіковані працівники, широкий спектр послуг, індивідуальний підхід до кожного клієнта і, звичайно ж гарантія якості.

Ми намагаємося забезпечити Вам мінімальні витрати на обслуговування, економічність системи, компактність і максимальну безпеку.

Наші послуги

Ми реалізуємо матеріали і комплектуючі для виготовлення і монтажу систем вентиляції, кондиціонування і повітряного опалення. Наша компанія пропонує вам комплекс послуг: підбір і постачання обладнання, виконання робіт з інженерного обслуговування об’єктів.

Комплексний підхід, постачання високоякісного обладнання світових виробників. Вентиляційне обладнання перший і головний крок до комфорту на Вашому виробництві.

Ми пропонуємо Вам підбір і постачання обладнання та матеріалів таких категорій і видів:

  • комплектуючі для виготовлення та монтажу систем вентиляції та кондиціювання;
  • побутове і промислове вентиляційне обладнання вітчизняного і закордонного виробництва із широким асортиментом аеродинамічних характеристик;
  • нестандартне вентиляційне обладнання – виготовлене відповідно до побажань клієнта;
  • ізоляційні матеріали

Ми намагаємося забезпечити Вам мінімальні витрати на обслуговування, економічність системи, компактність і максимальну безпеку.